Kosmetaloga pakalpojumi

Sertificēta kosmētiķe
Sarmīte Pavāre
tel.29146724


Sejas kopšanas procedūras ar kosmētiku- kosmocevtiku:
Oxygen Botanicals(Kanāda)-molekulārā skābekļa terapija ar nano liposomām un peptīdiem,ārstējoša un atjaunojoša

Hlavin Zen Spiral(Izraēla)-bioholistiska ādas atjaunošana ar peptīdu terapiju un cilmes šūnām,ko pastiprina zinātniski apstrādāta dabīgo pērļu iedarbība un īpaši izstrādāta masāža sejai, šodienas, bloku noņemšanai
Gigi(Izraēla)i-dabīgu komponentu un biotehnoloģijas produktu kombinācija ar aktīvu iedarbību.

Magiray(Izraēla)-efektīva,hipoalerģiska un maksimāli dabīga, līdz 98 %satur naturālos biotehnoloģiskas ražošanas patentētos komponentus.

Arcaya(Vācija)-organiska,ātras iedarbības šūnu aktivizējoša bez pildvielām un hipoalerģiska.

VitaControl(Vācija)-augstas klases hialuronskābes kosmētika,piemērota visjutigakajām ādām.

Institut Esthederm(Francija)-ar celulāro ūdeni nodrošina optimālas ādas šūnu vitālās funkcijas.

Clincare(Zviedrija)-jaunākās paaudzes kosmētika ar mazmolekulāru hialuronskābi un peptīdiem ar mitrinošu,pretiekaisuma un pretpigmentu iedarbību.

Kosmocevtika-tie ir kosmētiskie līdzekļi,kas atrodas pa vidu starp kosmētiku un zālēm.Un paredzēti dažādu ādas problēmu atrisināšanai un ikdienas kopšanai.

Biorevitalizācija-ādas dziļā mitrināšana ar lielmolekulāru hialuronskābi,izmantojot mikroinjekcijas tieši ādā ar mērķi atjaunot tās zudušos resursus un padarīt ādu veselīgu, svaigu un starojošu.


Redermalizācija-ādas dziļā mitrināšana un dermas atjaunošana,izmantojot mikroinjekcijas,stimulē kolagēna un elastīna veidošanos,kapilāru nostiprināšanos,pigmentācijas samazināšanos un sīko grumbu izzušanu.

Tiek uzskatīts,ka biorevitalizācija un redermalizācija aptur ādas novecošanos uz 6 mēnešiem.Iedarbojas uz visiem novecošanās mehānismiem.Aizsargā ādu no priekslaicīgas novecošanas.Atjauno ādas astruktūru un kvalitāti.


Ieteicams cilvēkiem ar:

 • pirmajām novecošanās pazīmēm
 • sausu ādu ar vītuma pazīmēm
 • tumšiem lokiem ap acīm un sīkām grumbiņām
 • atūdeņotu ādu(no saules,vēja,kondicioniera)
 • nevienmērīgu sejas krāsu
 • paplašinātām porām
 • samazinātu ādas turgoru un elastību
 • redzamām novecošanās pazīmēm
 • 2 nedēļas pirms sauļošanās
 • 2 nedēļas pirms un pēc lāzerprocedūrām un plastiskajām operācijām

* Ieteicamais kurss vislabākajam rezultātam 2-4x,pirms sauļošanās 1x

Daudzfunkcionāla CLC(complete lift combine Magiray)aparātprocedūra sejai ar mikrostrāvām ir viena no populārākajām procedūrām kosmetoloģijā. Tiek saukta arī par, bezoperācijas liftingu.

 1. Miostimulācija-tonizē sejas muskuļus,normalizē limfas atteci un asinsriti,stimulē kolagēna un elasīna sintēzi,koriģē sejas ovālu,piešķir liftingu
 2. Mezoforēze- grumbu korekcija ar mikrostrāvām
 3. Jonoforēze-noņem paaugstinātu ādas tonusu,izlīdzina mīmiskās grumbas uz pieres ,ap acīm,muti,samazina kairinājumu un iekaisumu,noņem tūsku un izvada toksīnus,samazina apsārtumu un kuperozi,atsvaidzina sejas krāsu ievada ādā aktīvos komponentus
 4. Dezinkrustācija-stimulē audu trofiku un apskābekļošanu,mitrina,atver poras,šķīdina sebumu

Skin Age-neinvazīva aparātprocedūra(līdzīga dermaoxy),kuras laikā ar hiperbārisko gaisa spiedienu ādas dziļākos slāņos tiek ievadītas aktīvās vielas(hialuronskābe,vitamīni,aminoskābes,peptīdi ar botox efektu),
spēcīgas mikromasāžas rezultātā tiek izlīdzinātas sīkās grumbiņasun panākts spēcīgs liftings, stimulēta kolagēna un elastīna veidošanās,kas nodrošina gludas un elastīgas ādas izskatu.Jau pēc pirmās procedūras sejas āda izskatās mirdzoša,izlīdzināta un dziļi mitrināta.


Procedūra piemērota jebkuram ādas tipam un ir īpaši ieteicama tiem,kas nevēlas veikt mezoterapiju.
Ieteicamais kurss 6x,1-2x nedēļā.

Mikroadatu mezoterapija ar Mesopen-ādā tiek ievadīti koncentrāti un serumi,kas nodrošina ādas atjaunošanos,mitrināšanu,liftingu un problēmzonu korekciju(ap acīm,piere,sejas ovāla formēšana utt)
Ieteicamais kurss 4-8x 1x nedēļā.

Yumi Lashes-skropstu keratīna liftings-ilgviļņi-skropstas tiek atliektas un piepildītas ar krāsu pigmentu un keratīnu radot atvērtu acu un vizuāli paceltu plakstiņu efektu.Skropstas izskatās daudz garākas un biezākas ar ideālu izliekumu 6-10 nedēļas.